Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wzruszający Dzień Mamy i Taty

Brak opisu obrazka

Mamusiu Kochana, Tatusiu Kochany!!!
W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego święta,
składam Wam życzenia, i o Was pamiętam.
By życie Wasze było kwiatami usłane,
tak piękne i czyste jak letni poranek.

 

            W dniu 24 maja w naszym żłobku obchodziliśmy „Dzień Mamy i Taty”. Po przywitaniu gości przez panią Dyrektor, rozpoczęliśmy uroczystość. Dla naszych Maluszków było to niezwykle ważne wydarzenie, do którego wcześniej się przygotowywaliśmy. Wszystkie dzieci w tym ważnym dniu ubrane były bardzo elegancko: dziewczynki miały piękne kolorowe spódniczki, a chłopcom uroku dodawały muchy i krawaciki.
            Cześć artystyczną rozpoczęliśmy wejściem do sal gdzie czekali już na nas rodzice. Podczas występu dominowały piosenki i wierszyki, których tematyka związana była z tym dniem. Maluszki tańczyły ochoczo prezentując swoje umiejętności. Starszaki przygotowały również krótkie przedstawienie pt.: „Żuk”. Na oczach rodziców w obu grupach pojawiły się łzy wzruszenia.
            Na zakończenie nasi mali artyści wręczyli swoim rodzicom podarunki – piękne papierowe bukieciki kwiatów i laurki. Wszyscy rodzice byli niezwykle wzruszeni i zadowoleni ze swoich pociech. Po części artystycznej chwile umilał wszystkim pyszny poczęstunek. Bardzo przyjemnie upływał czas spędzony w rodzinnym gronie. Miło było oglądać uśmiechnięte, radosne dzieci i rozmawiać z zadowolonymi rodzicami. Mamy nadzieję, że miło spędzone chwile pozostaną na długo w pamięci wszystkich mam i tatusiów.

Publikujemy galerię Dzień mamy i taty

Wersja XML