Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Babci i Dziadka

 

Brak opisu obrazka
              W dniu 21 stycznia 2020 roku w Żłobku Publicznym w Zawadzkiem odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Obie grupy przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” skromnymi upominkami.

             Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Żłobkowicze poprzez wiersz, piosenkę, wspólne zabawy i tańce, mogli wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez pracowników żłobka słodki poczęstunek.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i spędzony wspólnie czas razem z wnukami.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Kochanym „Ciociom” dziękuję za przygotowanie uroczystości i przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Kilka zdjęć ze spotkania z ukochanymi dziadkami i babciami publikujemy w galerii: Dzień Babci i Dziadka

Wersja XML